GISMETEO: Погода по г. ХерсонGISMETEO: Погода по г. ХерсонGISMETEO: Погода по г. Херсон
Воскресенье, 21 Окт 2018, 13:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Специалист гражданской защиты             Херсон


Форма входа

Календарь
«  Июнь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика
Главная » 2013 » Июнь » 23 » Здоров'я та безпека дітей – в зоні особливої відповідальності
15:30
Здоров'я та безпека дітей – в зоні особливої відповідальності
   Робочою групою за участю представників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м.Херсона та управління освіти міської ради здійснено додаткову перевірку безпеки життєдіяльності в таборах з денним перебуванням дітей, створених на базі Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга» та Херсонського міського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (міський табір «Сонечко»), а також чергових дошкільних закладів - Херсонських ясел-садків №№ 11, 23, 30, 31, 65, 67, 80 і 39 Херсонської міської ради.
   Складено акти перевірки створення безпечних умов перебування дітей у цих закладах.
   Вимоги безпеки життєдіяльності виконуються. В наявності первинні засоби пожежогасіння,  інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності у приміщеннях. Інструкції про заходи пожежної безпеки, інформаційні матеріали з безпеки життєдіяльності та плани евакуації розміщено на видних місцях.
   Робочою групою перевірено наявність і ведення журналів вступного (поводження на водоймах, в лісі, на дорогах, з вибухонебезпечними предметами, отруйними рослинами, речовинами, під час організованих туристичних походів, екскурсій, спортивних змагань тощо), цільового (під час прибирання територій, приміщень, навчально-дослідної та творчої роботи тощо) та позапланового інструктажу з вихованцями з безпеки життєдіяльності.
   Міський табір «Сонечко» і табір відпочинку «Юнга» мають паспорти на відкриття та функціонування в літній оздоровчий період 2013 року.
 
   Керівникам позашкільних і дошкільних навчальних закладів надані пропозиції з удосконалення охорони праці та безпеки життєдіяльності, зокрема  виконання приписів контролюючих органів. 
   Враховуючи, що під час літніх канікул, зростає загроза травмування та загибелі дітей, необхідно продовжувати роз’яснювальну та навчальну роботу з ними щодо правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій і небезпечних подій різного характеру та їх попередження. 
   Діти  повинні знати, як не потрапити в біду та як діяти, коли вона виникла.
 
 
 
 
 
 
 
 
Володимир Тегін 
Просмотров: 894 | Добавил: tegin
Херсонский ТОП Украинский портАл