GISMETEO: Погода по г. ХерсонGISMETEO: Погода по г. ХерсонGISMETEO: Погода по г. Херсон
Четверг, 23 Ноя 2017, 22:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Специалист гражданской защиты             Херсон

Форма входа

Статистика

AarasSig - Форум

Главная »
Страница 1 из 11
Форум » ЗДЕСЬ СОЗДАВАЙТЕ СВОЮ ТЕМУ название раздела я создам в соответствии с темой » форум 1 » AarasSig
AarasSig
AarasSigДата: Пятница, 23 Янв 2015, 10:49 | Сообщение # 1

Життя змінюється і мої пріоритети теж терплять зміни . Я про новий майданчик телевізійного проекту будинок 2. Мене свого часу не могла подруга затягнути на це шоу, ну не було в мене стимулу жити за містом Москва . А тепер справа зовсім інше і погане це не жарт , що нову знімальний майданчик будуть , точніше вже побудували на островах.Тепер я можу і навіть хочу піти на кастинг даного проекту і залишитися на островах жити, але тільки подруга вже не бажає йти на кастинг, так як вже народила . Я все рівно йду , якщо є бажаючі тут піти зі мною і спробувати себе в ролі учасника шоу, то ласкаво прошу в особисті повідомлення, може ви пройдете і вам пощастить. Мій товариш уже був на цьому шоу, ось він : <a href=http://dom2.us>Дом-2</a> ви його знаєте , так от він каже, що шанс є у кожної людини , якщо він хоч трохи , ніг хоче спробувати щось змінити в житті , чекаю пропозицій.

Форум » ЗДЕСЬ СОЗДАВАЙТЕ СВОЮ ТЕМУ название раздела я создам в соответствии с темой » форум 1 » AarasSig
Страница 1 из 11
Поиск:
Херсонский ТОП Украинский портАл
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]